YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vakıfbank adres değişikliği diğer bankalara göre daha kolay gerçekleştirilebilmektedir. Vakıflar Bankasının müşterilerine sunduğu Kolay Adres Sistemi ile kimlik, iletişim, adres, telefon numarası, e- posta adresi, soyadı gibi değişiklikler hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Kolay adres sistemi ile aynı zamanda kolay para transferi (eft, havale ve swift) yapılabilmektedir. Kolay adres sistemi, Vakıflar Bankasına özel bir sistemdir ve sadece müşterileri yararlanabilmektedir. Ayrıca kolay adres sistemi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak kullanılabilir.

Vakıfbank Kolay Adres Sistemi Nedir?

vakifbank kolay adres sistemi nedir

Kolay adres sistemi Vakıfbank tarafından kullanıcılarına sunulan yeni bir girişimdir. 2021 itibari ile hem para transferi hem de adres değişiklikleri buradan kolaylıkla yapılabilir bir hale gelmiştir. Kolay adres sistemi kullanılarak, mobil bankacılık ve internet bankacılığında geçerli olmayan özellikler burada gerçekleştirilebilir. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, cep telefonu numarası, e- posta adresi ve vergi numarası ile işlem yapılabilir. IBAN veya hesap numarası gerektirmeyen sistem sıkça tercih edilmektedir. Kolay adres sistemi internet sitesi ve mobil uygulamalardan kullanılabilir.

Vakıfbank Adres Değişikliği

Vakıfbank kolay adres değişimi yapılmasına olanak sağlayan bankalar arasında yerini korumaktadır. Adres değişikliği ile birçok dezavantajlı durum avantaja çevrilebilir. 7 gün 24 saat boyunca -şubeler hariç- işlem yapılmasına izin verilmektedir. Vakıflar Bankası, adres değişikliği yapmak isteyen kullanıcıların kullanabileceği ara platformlar bulunmaktadır. Bu platformları kullanmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri iletişim merkezi ve banka şubelerinden adres güncellemesi yapılabilir.

Vakıfbank Telefondan Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vakıfbank telefondan adres değiştirmek isteyen Vakıflar Bankası müşterileri, müşteri iletişim merkezi ile irtibat kurabilir. Müşteri iletişim merkezine 0 850 222 07 24 numaralı telefondan ulaşılabilir. Emekli müşteriler, iletişim merkezine bağlanırken beklemeden temsilci ile görüşme avantajına da sahiptir. Özel müşteriler hariç diğer kullanıcıların yoğunluk durumuna göre temsilci bağlantı sırasını beklemesi gerekebilmektedir. Vakıfbank sesli yanıt sistemi ile hızlı hizmet vermeyi de garanti altına almıştır. Müşteri iletişim merkezi aracılığı ile müşteri temsilcisine bağlanmak için güvenlik sorularının da yanıtlanması gerekmektedir. KVKK kapsamında tüm görüşme Vakıflar Bankası, müşteri hizmetleri tarafından kayıt altına alınmaktadır. Bu neden ile görüşmelerde dikkat edilmesi de önemli bir noktadır.

Vakıfbank İnternetten Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

vakifbank internetten adres degisikligi nasil yapilir

Vakıfbank internetten adres değişikliği yapılması için internet bankacılığı ve mobil uygulamasını kullanmaktadır. İnternet bankacılığına bireysel veya kurumsal olarak giriş yapılabilmektedir. Amaca ve müşteri türüne göre iki seçenekten birinin seçilmesi beklenmekte. Sisteme giriş yaparken müşteri numarası ve şifre kullanılacaktır. Müşteri numarasını bilmeyen kullanıcılar 0 850 222 07 24 numaralı müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçebilirler. Ek olarak, kimlik numaraları ile de giriş yapma şansları bulunmaktadır. Sisteme giriş yapıldıktan sonra iletişim menüsünden kolaylık ile adres güncellemesi yapılabilir.

Vakıfbank İş Saatleri Nedir?

Vakıfbank çalışma saatleri sabah 09.30 itibari ile başlamaktadır. 12.30 ve 13.30 arasında 1 saatlik öğle molası kullanılmaktadır. Bu molanın ardından ise 13.30’dan saat 16.00’ya kadar Vakıflar Bankası şubesi hizmet vermeye devam etmektedir. Korona virüsü pandemisi önlemleri nedeni ile Vakıflar Bankası çalışma saatleri de değişkenlik göstermiştir. Aksi belirtilmediği müddetçe 2021 yılı içerisinde 09.30 ile 16.00 saatleri arasında çalışılmaya devam edileceği belirtilmektedir. Vakıflar Bankasındaki müşteri temsilcileri ile görüşerek adres değişikliği yapmak mümkün kılınmaktadır. Ek olarak, iletişim bilgilerinde var ise başka değişikliklerin de adres değiştirme esnasında belirtilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ