YeniKrediNotlari.om

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Sorgulama 2021

Albaraka Türk kredi kartı, faizli ya da faizsiz olarak iki farklı kategoride kullanıma sunulmuştur. Katılım Bankası olarak görev yapan Albaraka Türk, toplumun anlık ihtiyaçlarını finanse etmek için birçok kategoride kredi kullanım imkânı sunmaktadır. 3 farklı kategoride kredi kartı desteği sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, kredi kartları için ek şart ve belgeler talep etmektedir. Taksitli ödeme ve vade hakkı tanınan kredi kartlarına başvuru yapmak ve Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonuçlarını öğrenmek için yazı içerisindeki başlıkları incelemeniz yeterlidir.

Albaraka Türk Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir, Başvurusu Nasıl Ve Nereden Yapılır?

albaraka turk kredi karti ozellikleri nelerdir

Albaraka Türk kart başvurusu için bankaya ait sistemler üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. Albaraka Türk kredi kartı, 3 farklı kategoride işleme sunulmuştur. Tüketici kredi kartı olarak işlem gören Albaraka Türk kredi kartları, her alışverişte worldpuan kazandırmaktadır. World kredi kartı kategorisinde değerlendirilen Albaraka Türk kredi kartları, faiz yerine kâr payı sistemiyle çalışmaktadır. Albaraka Türk kredi kartı başvuru işlemleri için kullanılacak kanallar, aşağıda listelenmiştir:

 • Albaraka Türk Şubeleri
 • Albaraka Türk Bankamatikleri
 • Albaraka Türk İnternet Sitesi
 • Albaraka Türk Online Bankacılık Uygulaması (Mobil Bankacılık Sistemi)
 • Albaraka Türk Telefon Bankacılığı Sistemi (Müşteri Hizmetleri)
 • Albaraka Türk SMS Bankacılığı

Yukarıda sıralanan kanallar üzerinden, Albaraka Türk kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvuru İşlemleri Nelerdir?

İnternet bankacılığı sistemi üzerinden, Albaraka Türk kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir:

 • https://www.albaraka.com.tr/ bağlantı adresi üzerinden, Albaraka Türk resmi internet sitesine erişim sağlanmalıdır.
 • Ana sayfanın sağ köşesinde yer alan “Bireysel İnternet Bankacılığı” ya da “Kurumsal İnternet Bankacılığı” sistemlerinden bir tanesine tıklanmalıdır.
 • İnternet bankacılığı sistemi açıldıktan sonra, T.C. kimlik numarası ya da müşteri numarası doğrulanmalı, internet bankacılığı şifresi girilmelidir.
 • “Giriş” butonuna tıklandıktan sonra, internet şubesi girişi tamamlanacaktır.

İnternet şubesi girişinin ardından, “Başvurular” bölümüne tıklanmalı ve “Kredi Kartı Başvurusu” seçeneği tercih edilmelidir. Başvuru sayfası açıldıktan sonra, istenen kredi kartı için başvuru yapılabilir.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

albaraka turk musteri hizmetleri kredi karti basvurusu

Albaraka telefon bankacılığı üzerinden, Albaraka Türk kredi kartı için başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir. Albaraka Türk kredi kartı başvurusunda izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 iletişim numaraları üzerinden, Albaraka Türk müşteri hizmetlerine erişim sağlanabilir.
 • Albaraka Türk müşteri hizmetleri arandıktan sonra, telefon bankacılığı için şifre bilgileri doğrulanmalı ve T.C. kimlik numarası yazılmalıdır.
 • Kimlik bilgileri doğrulandıktan sonra, müşteri temsilcisiyle iletişime geçilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine verilecek talimatın ardından, istenen kredi kartı için başvuru işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Müşteri temsilcisinin güvenlik soruları geçildikten sonra, kredi kartı başvurusu tamamlanmış sayılacaktır.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk başvuru sorgulama işlemleri, iki farklı kategoriden gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri ve online bankacılık sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilen, kredi kartı başvuru sorgulama işlemlerinin detayları, aşağıda sıralanmıştır:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ