YeniKrediNotlari.om

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Garanti BBVA ile taksitli nakit avans çekilmesi durumunda müşteriler acil nakit ihtiyaçlarını karşılamış olacaklardır. Garanti BBVA taksitli nakit avans çekilmesi sonucunda 5 ya da 12 ay vade imkanı ortaya koyulur. Bununla birlikte %1,89 faiz oranı ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Hangi Araçlar İle Çekilir?

garanti bbva taksitli nakit avans hangi araclarla cekilir

Aşağıda Garanti BBVA taksitli nakit avans çekilmesinde kullanılacak kanallar ile ilgili bilgiler yer alır:

 • BonusFlaş uygulaması ile nakit avans başvurusu yapılabilir.
 • Garanti BBVA mobil uygulamasını cep telefonlarınıza indirip uygulama üzerinden nakit avans başvurusunda bulunulabilir.
 • Garanti BBVA İnternet şubesine internet şifresi ile giriş yaparak nakit avans çekmek için başvuru işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.
 • Garanti BBVA ATM’leri üzerinden müşteri numarası ile birlikte nakit avans çekimi için işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri hattı üzerinden de nakit avans için başvuruda bulunmanız mümkündür.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Hangi Faydaları Sağlar?

Aşağıda Garanti BBVA ile taksitli nakit avans kullanımının sağladığı faydalar detaylı şekilde yer alır:

 • Taksitli nakit avansı vadesiz hesabınızda para olsa bile kullanabilirsiniz. Hesabınızdaki paradan herhangi bir miktar düşmeden kullanma hakkınız vardır. Aynı zamanda vadesiz hesabınızda hiç para bulunmasa da nakit avansı alabilme imkanınız vardır.
 • Garanti BBVA vadesiz hesabınıza aldığınız nakit avansı TL olarak aktarma şansınız bulunur. Bu sayede kira, fatura, eğitim gibi ödemelerinizi hemen hesabınız üzerinden yapabilirsiniz.
 • Aldığınız nakit avansı 3 ya da 12 ay vade imkanı ile ödeme fırsatını kullanabilirsiniz.
 • Nakit avans için en düşük faiz oranı %1,89 şeklinde uygulanır.
 • En az kullanacağınız avans miktarı 100 TL’dir.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Müracaatı Nasıl Yapılır?

garanti bbva taksitli nakit avans muracaati

Aşağıda BBVA taksitli nakit avans başvurusunda bulunmak için yapılması gereken adımlar tek tek anlatılmaktadır:

 • İnternet bankacılığı üzerinden nakit avans müracaatında bulunabilirsiniz. İnternet şifresi ile giriş yaptıktan sonra “Başvurular” sekmesine giriş yapmanız gerekir. Ardından “Kredi/Avans Hesap” bölümüne gitmelisiniz. “Taksitli Avans Hesap Başvurusu” kısmından başvuru işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.
 • ATM’ler üzerinden de başvuru işlemleri yapılabilir. Bunun için ilk olarak “Hesaplar” kısmına gidin. Daha sonra “Avans Hesap” demelisiniz. En son olarak “Taksitli Nakit Avans” dediğinizde başvuru işlemlerinizi tamamlanmış olacaktır.
 • En yakın Garanti Bankası şubelerine giderek de yetkili kişilerin yardımı ile taksitli nakit avans başvuru işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Garanti BBVA Mobil uygulamasını cep telefonlarınıza ücretsiz şekilde indirip uygulama üzerinden online şekilde başvuru işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle “Başvurular” kısmına gitmelisiniz. Ardından “Kredi/Avans Hesap Başvurusu” sekmesine tıklayınız. En son olarak “Taksitli Avans Başvurusu” bölümüne bastığınızda internet üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA taksitli nakit avans ödemeleri her ay başı kredi kartı borcunuzun ödeme tarihinde vadesiz hesabınızda yer alan paradan otomatik olarak kesilip ödenir. Eğer vadesiz hesabınızda yeterli miktarda para yoksa Avans Hesap’ta bulunan paranın hepsinden ya da yarısından alınır.

Son ödeme tarihinde nakit avansın ödemeleri yapılmadığında uygulanan faizden ekstra faiz ile karşı karşıya kalacaksınız. Eğer ödeme tarihi gelmeden önce erkenden nakit avans ödemelerini yapmak istiyorsanız, Garanti BBVA Mobil uygulamasını ya da Garanti BBVA İnternet bankacılığı aracılığı ile yapabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte Garanti BBVA ATM’leri ile ya da en yakın Garanti Bankası şubeleri üzerinden erken ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı ile otomatik ödeme talimatı vererek de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ