YeniKrediNotlari.om

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Vakıfbank taksitli nakit almak isteyenler işlemlerini ATM’ler ve şubeler aracılığı ile gerçekleştirebilir. Vakıfbank taksitli nakit avans çekildiğinde banka komisyon ücreti de almaktadır.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Çekme Yolları Nelerdir?

Vakıfbank’tan taksitle nakit çekmek isteyenlerin kullanması gereken kanallar şunlardır:

 • Banka Şubeleri,
 • İnternet Bankacılığı,
 • ATM’ler,
 • Mobil Uygulama,
 • Müşteri Hizmetleri Destek Hattı kullanılabilir.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans ATM’lerden Nasıl Çekilir?

Vakıfbank ATM’lerinden taksitli nakit avans çekmek isteyenler öncelikle kartlarını ATM’ye yerleştirmelidir. Ardından kart şifresi istenir. Şifre girildikten sonra “nakit avans” sekmesine girilir. Buradan “taksitli avans” kısmına basılmalıdır. Çekmek istenilen tutara giriş yapıldıktan sonra “onay” kısmına basılır. Bankamatik parayı verir ve işlem tamamlanır. ATM’de para sıkışması, vb. gibi sorunlarda banka ile iletişime geçilmelidir.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Müşteri Hizmetleri İle Nasıl Alınır?

vakifbank taksitli nakit avans musteri hizmetlerinden alma

Vakıfbank telefon bankacılığı ile taksitli nakit avans çekmek isteyenler 0850 222 0 724 numaralı hattı aramalıdır. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde sesli yanıt sistemi kullanılır. Sesli yanıt sisteminde taksitli nakit avans seçeneğine girildikten sonra hesaptan çekilmek istenilen tutar girilir. Ardından işlem tamamlanır.

Bunun yanı sıra müşteri temsilcisi ile canlı bir şekilde görüşme yapmak isteyenler de direkt olarak bağlanabilir. Banka ile yapılan görüşmeler hizmet kalitesi açısından kayıt altına alınır. Bunun yanı sıra müşteriler günün her saatinde iletişime geçebilir. Banka şubeleri resmi tatillerde kapalı olsa da müşteri temsilcileri ise her daim hizmet vermektedir.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Vakıfbank’tan taksitli şekilde nakit avans kullanmak isteyenler geri ödemelerini hesap kesim özetinde gelen ekstrede yer alan tarihten önce yapmalıdır. Kredi kartından yapılan taksitli nakit avanslardan borçlar her ay taksitlendirme yapılarak gelir. Toplam borç yer alsa da ödenmesi gereken asgari tutara her ay ödenmesi gereken miktarda borç yansır. Borçların ödenmemesi halinde kredi kartı gecikmeye girer. Bir yıl içinde 3 defa ödeme yapılmaması halinde ise kart kullanıma kapatılır. Kartın yeniden kullanılabilmesi için ve tekrardan nakit avans çekilebilmesi için borcun tamamının ödenmesi gerekir. Borç ödemesi yapıldığında kısa süre içinde kart kullanıma açılır. Taksitli nakit avans çeken müşteriler geri ödeme yaparken faizi ile birlikte öder. Banka tarafından belirlenen faiz miktarı %1,89’dur.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Limiti Var Mı?

vakifbank taksitli nakit avans limiti var mi

Vakıfbank müşterileri taksitli avans kullandıkları takdirde günlük olarak en fazla 4000 TL çekim yapabilir. Fakat tarım ile ilgilenen tarım kart sahipleri ile işletmelere özel çıkan Busness kart sahipleri için bu limit günlük olarak en fazla 10.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.  Nakit avans limitleri banka tarafından belirlenmiş olup istenilen takdirde banka tarafından değişikliklere tabi tutulabilir.  Müşteriler taksitli nakit avans limitlerinin ne kadar olduğunu bankanın müşteri hizmetleri iletişim numarasından iletişime geçerek ya da ATM’lerden para çekim sırasında kolay bir şekilde öğrenebilir.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Miktarı Nasıl Belirlenir?

Vakıfbank müşterileri taksitli nakit avans miktarlarını online şekilde öğrenebilir. Bunun için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

 • Tarayıcılardan “https://www.vakifbank.com.tr/nakite-taksit-hesaplama-araci.aspx?pageID=2377” adresine girilir.
 • Ekranda yer alan bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulur. Müşterilerden ne kadar vade ile ve ne kadar miktarda para çekmek istedikleri sorulur.
 • Sisteme bilgiler girildikten sonra “hesapla” sekmesine tıklanır.
 • Saniyeler içinde ekranda faizi ile birlikte ne kadar geri ödeme yapılacağının bilgisi de görülür. Bu şekilde hem alınacak para hem de geri ödenecek miktar da ekranda yer alır.
 • ATM’lere gidilerek para çekilir.
 • QNB Finansbank taksitli nakit avans
 • İş Bankası taksitli nakit avans
 • ING Bank taksitli nakit avans
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ